KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13967047
nr 1396 7047
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Blandteknik, Stockholmsmotiv. Monogramsignerad. Mixed media, olja på litografiskt tryck, på duk, 26x34cm, yttermått inklusive ram: 33x41cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:35:31
6/5 20:00:36
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang